C + C servis

 

Naše firma

Politika integrovaného systému managementu

C+C servis, s.r.o vznikla 21.6.2006 jako ryze česká společnost, která se v návaznosti na dřívější činnost v nápojovém průmyslu specializuje ve dvou základních divizících korespodujících s historickým vývojem firmy C+C servis, s.r.o.:

Za tímto účelem C+C servis, s.r.o spolupracuje smluvně nebo na bázi výhradního zastoupení s renomovanými zahraničními i tuzemskými partnery tak, aby splňovala marketingové a kvalitativní požadavky v oboru.

Od základní myšlenky založené na komplexnosti nabídky v nápojovém průmyslu se časem odděluje samostatný obor deskových resp. trubkových výměníků, přičemž C+C servis, s.r.o reprezentuje výrobce výměníků Funke (www.funke.de)a dále výrobce sad těsnění "OEM" pro veškeré běžné výměníky vyskytující se na evropském trhu. Ve spolupráci s dalšími partnery zajišťujeme komplexní servis v oboru: od dodávek nových výměníků, veškerých jejich komponentů – zejména sad těsnění a desek (do jakýchkoli výměníků) - až po servis „na klíč“ – viz. odkaz „deskové a trubkové výměníky“. Od roku 2010 navíc naše společnost disponuje velmi sofistikovaným zařízením k detekci netěsností resp. mikrotrhlin deskových, pájených, trubkových výměníků - resp. tanků pomocí vodíkové metody. S tímto přístrojem pracuje vyškolený odborný personál.

Tato samostatná divize vytvořila a dále rozšiřuje síť spokojených zákazníků kromě nápojového průmyslu v dalších průmyslových odvětvích: mlékárenský, chemický, teplárenský, farmaceutický, výroba plastů aj.

Struktura firmy C+C servis, s.r.o. umožňuje vysokou flexibilitu podpořenou know-how získaným letitými zkušenostmi, motivovaný personál je zárukou poskytování servisu na vysoké odborné i marketingové úrovni.

naše služby

Divize deskových a trubkových výměníků

Zjistit více

Divize dopravníků a modulárních pásů

Zjistit více

Doplňkový program náhradních dílů pro nápojový průmysl

Zjistit více
 

Vytvořili v: